Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
FEUDUM.EU
1998-2007
2009-2011
(obnoveno)
internetový občasník
věnovaný historii
nejen středověké
ISSN 1801-5611 redakce (zavinac) feudum eu
TOPlist
larp-fashion.de
Reportáže

Wothanburg, prezentaceJsme Občanské zájmové sdružení Wothanburg zabývající se stavbou repliky opevněného velmožského dvorce z přelomu 12.-13. století a vším co s tímto dvorcem a epochou do které je zasazen souvisí. Jedná se o dosti unikátní projekt, který v této podobě a rozsahu nemá minimálně ve střední Evropě obdoby. Chtěli bychom tedy jednak upozornit na náš projekt a také na naše stránky, které nejsou klasickou home pages o nás, ale jsou spíše pojaty jako náhled do tohoto období za použití většího množství ilustrací - jak dobových tak detailních fotografií našich replik dobového vybavení a doprovodných textů.

Na stránkách Wothanburguneleznete například tyto informace:
- stavba repliky velmožského dvorce z 12.-13. st. - projekt, aktivni nakresy studie, fotografie jiz hotovych casti projektu (valy, prikopy atd.)
- zbroje a zbrane tohoto obdobi
- odevy ve 12.-13. st.[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Wothan | Vydáno dne 02. 02. 1999 | 4648 přečtení | Počet komentářů: 40 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Související
Němé tváře...
Útulek Ostrava

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server